ÇALIŞMA TARZIMIZ

Verdiğiniz vekalet görevi ile ilgili olarak büromuzun avukatı tarafından yapılacak çalışmalarla, görev kabul edildiğinde sizinle anlaşılan sonucun elde edilmesi amaçlanmaktadır. İlgili avukat, hedeflenen sonuca ulaşmak için çaba gösterecek ancak bu sonuca ulaşılacağını garanti edemez. 
 

Avukat, görevini yaparken avukatlık mesleğinin gerektirdiği kurallara uymak zorundadır. Bu kurallardan biri, sizi davanızdaki gelişmeler ve ilerlemelerden haberdar etmesi zorunluğudur. Ölağanüstü durumlar istisna olmak üzere bu hususlardan yazılı olarak haberdar edileceksiniz.
 

Bu yüzden sizden istediğimiz, adres değişikliği, telefon numarası değişikliği gibi konu için önemli olan değişiklikleri bize bildirmenizdir. Ayrıca davanızın içeriği ile ilgili olarak önem taşıyabilen değişiklikler olduğunda da, ilgili avukatı bunlardan haberdar etmeniz gerekecek.

Büro olarak size en iyi şekilde hizmet edeceğiz. Hizmetlerin kalitesinden yine de hoşnut kalmadığınız takdirde bunu ilgili avukatla görüşebilirsiniz.

Previous Story

Masraflar

Next Story

Bütünlük, Özgünlük ve Tutarlılık

Latest from Avukatlık Bürosu (TR)

Hukukun Her Alanında Hizmet

Avukatiniz BAS A.S VAN LEEUWEN, calismalarini yüksek kaliteli hukuki danışmanlık olarak sağlar. Bunu, adli danışmanların karmaşık…

Masraflar

Örnek çıkarma giderleri, harç giderleri gibi davalarınız için yapmak zorunda olduğumuz masraflar tarafımızca peşin ödenip sonra…